RADIO -- LY HAMRADIO

Apie RADIO

LY HAMRADIO (Mėgėjiškojo radijo konferencija)

RADIO - elektroninio pašto diskusijų grupė visomis LY mėgėjiškojo radijo (HAM RADIO) temomis bei šios srities skelbimams.
Konferencija įkurta 1996m. gruodžio mėn. pradžioje, kaip bendra radijo techninio pobūdžio diskusijų ir informacijos grupė.
Išimtinai vien tik mėgėjiškojo radijo konferencija (LY HAMRADIO) tapo 1999m. gruodžio mėn.

Norėdami pamatyti dalį į konferenciją siųstų laiškų (vėliausiuosius), aplankykite šios konferencijos WWW serverio archyvą (tam reikalingas registracijos konferencijoje slaptažodis).

Laiškai per NEWS grupę šiuo metu nebepasiekiami...

Pilną 1996-2017 metų archyvą Microsoft HTML Help (CHM) formate galite rasti ČIA (tai konferencijos Moderatoriaus archyvas).

RADIO naudojimas

Bendravimą konferencijoje RADIO reglamentuoja konferencijos TAISYKLĖS.
Konferencijos darbą prižiūri konferencijos tvarkytojas (moderatorius).

Dalyviai į konferenciją siunčiamus laiškus gauna tiesiogiai į savo asmenines elektroninio pašto dėžutes.
Priklausomai nuo dalyvio norų (pasirenkama registruojantis arba bet kada vėliau), žinutės jiems gali būti išsiunčiamos tiek nedelsiant kiekviena atskirai, tiek ir sugrupuotos į dienos rinkinius "digest" (dienos rinkiniai dažniausiai siunčiami 1-2 kartus per dieną, priklausomai nuo laiškų skaičiaus).

Į elektroninio pašto diskusijų grupę RADIO gali rašyti tik joje registruoti dalyviai.
Išsiuntinėjimui kitiems konferencijos dalyviams laiškai priimami tik iš konferencijoje registruoto adreso.
Siunčiant laišką visiems konferencijos dalyviams, jis adresuojamas: radio@konferencijos.lt
Dėmesio! Replikuojant į iš konferencijos gautą laišką, jis automatiškai vėl adresuojamas atgal į konferenciją!

RADIO dalyviai, nepageidaujantys gauti siunčiamų laiškų, o konferencijos žinutes skaityti pasirinktinai WWW archyve, turi registruoti savo elektroninio pašto adresą konferencijos dalyvių sąraše (nes tam reikalingas prisijungimo slaptažodis).
Žinučių pristatymą registruotu elektroninio pašto adresu kiekvienas konferencijos dalyvis pats gali savarankiškai sustabdyti ar vėl jį atnaujinti paprasčiausiai tik pakeisdamas savo prenumeratos nustatymus jam pačiam priimtinu laiku, nesikreipdamas į konferencijos tvarkytoją (moderatorių).
Registruoti dalyviai, nepriklausomai nuo to, gauna į elektroninį paštą laiškus ar ne, gali rašyti laiškus į konferenciją bendra tvarka.

Ši galimybė naudinga ir kitais atvejais, kada dalyviui reikia savarankiškai neribotam laikui sustabdyti dalyvavimą konferencijoje (pvz., išvykstant į keliones, atostogauti ir pan.) - kad `nepersipildytų pašto dėžutė ir dėl to registruotas adresas po kurio laiko nebūtų automatiškai išbrauktas iš dalyvių sąrašo.
Sustabdytas laiškų pristatymas vėl gi gali būti bet kada savarankiškai (ir nedelsiant) atnaujintas...

Kad patekti į konferencijos savo prenumeratos valdymo meniu, reikia spausti mygtuką "Atsisakyti arba keisti nustatymus" (šio puslapio apačioje, RADIO Dalyviai srityje).

Toliau šiame puslapyje Jūs galite prisijungti prie konferencijos arba savarankiškai pakeisti Jūsų esamos prenumeratos konfigūraciją.

Iškilus neaiškumams ar prireikus pagalbos - nedvejodami kreipkitės į konferencijos tvarkytoją (moderatorią). Jo elektroninio pašto adresą rasite šio puslapio apačioje.

RADIO prenumerata

Prisijungti prie konferencijos RADIO galima užpildžius tolimesnę formą.

Jums patvirtinus savo ketinimus (nes registruojamu adresu bus pasiųstas užklausimas), paraiška bus persiųsta RADIO konferencijos tvarkytojui (moderatoriui).

Prie konferencijos būsite prijungti tik moderatoriui patvirtinus šią paraišką.
Apie šios paraiškos patvirtinimą (prijungimą prie konferencijos) Jūsų adresu bus išsiųstas pranešimas.

Čia taip pat galite pasirinkti ir tai, kaip norite gauti šios konferencijos laiškus - kiekvieną laišką atskirai ar sugrupuotus atitinkamo dydžio grupėmis ("digest").
Šį ir kitus individualius pasirinkimus galite pakeisti ir vėliau, savarankiškai valdydami prenumeratos nustatymus (naudokite mygtuką "Atsisakyti arba keisti nustatymus" šio puslapio apačioje).

  Jūsų e-pašto adresas (būtinas):
  Jūsų vardas ir mėgėjiškojo radijo šaukinys (būtinas):
  Žemiau jūs galite įvesti savo slaptažodį. Nors ypatingo saugumo jis neužtikrina, tačiau apsaugo jūsų prenumeratą nuo blogiukų. Nenaudokite vertingo slaptažodžio, nes kartais jis jums bus pasiunčiamas paštu (atviru tekstu).

  Jeigu slaptažodžio neįvesite, jis bus sugeneruotas automatiškai ir pasiųstas jums (kai bus patvirtintas prisijungimas). Įsiminti slaptažodį nėra būtina, nes visada galite pasinaudoti jo priminimo funkcija (nustatymų konfigūravimo puslapyje).

  Įveskite slaptažodį:
  Pakartokite slaptažodį:
  Pasirinkite pageidaujamą pranešimų kalbą?
  Ar norėtumėte gauti sugrupuotus laiškus ("digest")? Ne Taip
  Please answer the following question to prove that you are not a bot:
  Kiek yra 2 + 3

RADIO Dalyviai
(The subscribers list is only available to the list administrator.)

Enter your admin address and password to visit the subscribers list:

Admin address: Password:   

To unsubscribe from RADIO, get a password reminder, or change your subscription options enter your subscription email address:

If you leave the field blank, you will be prompted for your email address


RADIO list run by radio-owner at konferencijos.lt
RADIO administrative interface (requires authorization)
Overview of all konferencijos.lt mailing lists

Delivered by Mailman
version 2.1.34
Python Powered GNU's Not Unix Debian Powered